Yhteystiedot

 

Keravan kansalliset seniorit ry:n hallitus 2017


Puheenjohtaja
Ossi Honkasalo, p. 040 555 3804
e-mail: ossi.honkasalo@nic.fi


Varapuheenjohtaja ja jäsensihteeri
Markku Holopainen, p. 0500 428 577
e-mail: markku.holopainen4@luukku.com


Sihteeri
Hilkka Aaltonen, p. 040 541 3182
e-mail: hilkka.aaltonen1@luukku.com


Isäntä
Veli Hänninen, p. 040 545 0921
e-mail: veli.hanninen@kolumbus.fi


Emäntä
Riitta Passi, p. 040 569 1580
e-mail: passiriitta@gmail.com


Projektit

Kirsti Voutilainen, p. 040 706 3017

e-mail: kirsti.voutilainen49@hotmail.com


Tiedottaja ja kerhovastaava
Marita Riihinen, p. 0400 508 814
e-mail: marita.riihinen@kolumbus.fi

 

IT-vastaava

Krister Tamminen, p. 0400 618 413

e-mail: keettam@gmail.com


Taloudenhoitaja
Seppo Liimatainen, p. 040 548 2665
e-mail: seppo.k.liimatainen@gmail.com


Yhdistyksen kunniapuheenjohtaja
Matti Hyvönen


Kunniajäsenet

Sirpa Eklund

Leena Hyvönen
Kaarina Salminen

Toiminnantarkastajat

Sakari Vänttinen ja Kalervo Nieminen

 

 

HALLITUS 2016