Yhteystiedot

 

Keravan kansalliset seniorit ry:n hallitus


Puheenjohtaja
Ossi Honkasalo, p. 040 555 3804
e-mail: ossi.honkasalo@nic.fi


Varapuheenjohtaja ja jäsensihteeri
Markku Holopainen, p. 0500 428 577
e-mail: markku.holopainen4@luukku.com


Sihteeri
Hilkka Aaltonen, p. 040 541 3182
e-mail: hilkka.aaltonen1@luukku.com


Isäntä
Veli Hänninen, p. 040 545 0921
e-mail: veli.hanninen@kolumbus.fi


Emäntä
Riitta Passi, p. 040 569 1580
e-mail: passiriitta@gmail.com


Projektit
Erkki Packalén, p. 0400 242 249
e-mail: erkki.packalen@gmail.com


Tiedottaja ja kerhovastaava
Marita Riihinen, p. 0400 508 814
e-mail: marita.riihinen@kolumbus.fi


IT-vastaava
Veijo Tammio, p. 040 842 6478
e-mail: veijo.tammio@elisanet.fi


Taloudenhoitaja
Seppo Liimatainen, p. 040 548 2665
e-mail: seppo.k.liimatainen@gmail.com


Yhdistyksen kunniapuheenjohtaja
Matti Hyvönen


Kunniajäsenet

Sirpa Eklund
Kaija Laurén
Kaarina Salminen

Toiminnantarkastajat

Sakari Vänttinen ja Kalervo Nieminen